telefon | emedia sp. z o.o.

Bezpłatna strona internetowa w Google Moja Firma w kilka minut

Najważniejsze informacje

Tworzenie strony internetowej pochłania zazwyczaj wiele cennego czasu. Jeszcze mniej mają go właściciele firm, którzy stale chcą rozwijać swoje możliwości i pozyskiwać nowych klientów. Dla takich osób Google od niedawna wprowadziło ciekawą funkcję utworzenia prostej strony WWW w mniej niż 10 minut.

Jest to bardzo prosta i użyteczna opcja dla firm, które mają założoną wizytówkę firmy w Google Moja Firma, lecz nie posiadają swojej własnej strony internetowej.

Można ją opublikować pod adresem www.nazwa _twojej_firmy.business.site

bezpłatna strona internetowa

 

Częściowo na podstawie danych z wizytówki z Google Moja Firma właśnie, automatycznie generowana jest strona. Następnie możemy wybrać dostępne projekty graficzne, zmieniać teksty czy grafikę. Na koniec  wystarczy tylko opublikować naszą stronę. Możemy mieć pewność, że będzie się ona wyświetlać prawidłowo na każdym rodzaju urządzenia: komputerze, tablecie czy telefonie. Zarządzanie więc także z dowolnego miejsca nie powinno stanowić najmniejszego problemu.

Zalety

  • po opublikowaniu, strona będzie się aktualizować na bieżąco, za każdym wprowadzeniem zmian w wizytówce Twojej firmy w Google, co niezwykle przyspiesza pracę
  • prosta i skuteczna możliwość dotarcia do klienta, chociażby poprzez dodanie lokalizacji firmy w Mapach Google

Bezpłatna strona internetowa w Google Moja Firma to przejrzyste i łatwe w obsłudze narzędzie, dzięki czemu każdy może w stanie stworzyć miejsce w sieci dla swojej firmy.

Źródło informacji

https://www.google.pl/intl/pl_pl/business/how-it-works/website/

Rozwiń z nami swój biznes on-line

Zapytaj o bezpłatną wycenę.

bezpłatna wycena