telefon | emedia sp. z o.o.

Agencja Interaktywna eMedia Lublin

Czym zajmuje się agencja interaktywna w Lublinie?

Do głównego zakresu działań, agencja interaktywna eMedia zalicza reklamę internetową. Naszą specjalnością jest efektywna reklama internetowa z wykorzystaniem systemu Google AdWords i Facebook Ads.

Dlaczego agencja interaktywna emedia?

Nasza firma została założona w 2012 roku. Przez 5 lat działalności agencja interaktywna współpracuje z klientami mającymi siedziby firmowe głównie na terenie miasta Lublin i Warszawa. Dzięki otrzymaniu statusu autoryzowanego partnera firmy Google nasza agencja interaktywna wyróżnia się na tle innych agencji z miasta Lublin najwyższą jakością świadczonych usług reklamowych.


Co nas wyróżnia?

Najważniejsze aspekty współpracy dla naszej agencji to szczerość, dostępność i profesjonalizm. Stawiamy na długoletnią współpracę. W swoim portfolio posiadamy firmy, które współpracują z nami od początku istnienia agencji.

eMedia to także zaufanie wśród projektów miejskich miasta Lublin. Jesteśmy z Lublina i wspieramy Lublin! W ramach współpracy – Miasto Lublin przyjęło naszą agencję do programu rozwoju start-up, w którym to programie nasza agencja interaktywna wspiera początkujące przedsiębiorstwa mające siedzibę na terenie miasta Lublin.

Stawiamy na konwersję!

Stawiamy na konwersję. Wszystkie reklamy internetowe są monitorowane pod kątem realizacji wspólnie ustalonych celów Twojej strony internetowej. Współpracując z nami masz pewność realizacji określonych celów. Każdy z raportów przesyłanych przez naszą agencję zawiera interpretację efektów reklamy napisaną przez specjalistę. Wyślij zapytanie ofertowe i przetestuj współpracę z nami!

Zapraszamy do wspłpracy

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy lokalizacja Lublin i cała Polska. W ramach współpracy agencja interaktywna emedia proponuje darmowe konsultacje strategii reklamy internetowej. Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązania, które zapewnią Twojemu przedsiębiorstwu nowych klientów. W ramach współpracy proponujemy efektywne reklamy internetowe.


RABAT 20% dla firm z Lublina i okolic! 

Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółowej oferty.

Zadzwoń lub napisz do nas! 

Telefon: +48 605 18 99 45

E-mail: kontakt@emedia.com.pl

Rozwiń z nami swój biznes on-line

Zapytaj o bezpłatną wycenę.

bezpłatna wycena