telefon | emedia sp. z o.o.

Kampanie reklamowe Google Ads

Obsługa reklam Google Ads z nami!

Google Ads

Współpracując z eMedia (poznaj nas!), gwarantujemy Ci dostęp do naszych specjalistów w biurze, na miejscu w Lublinie i Warszawie.  Nasza firma jako jedna z nielicznych w Lublinie, posiada oficjalny status Google Partners, który potwierdza jakość naszych kampanii reklamowych w Google Ads  (AdWords).

W ramach programu Google Partners mamy możliwość zaproponować Państwu 365 zł na pierwszą kampanię reklamową w Google Ads (AdWords).


Posiadamy status Google Partner

Jako jedna z nielicznych firm w Lublinie posiadamy oficjalny status Google Partner przyznawany najlepszym agencjom interaktywnym w Polsce prowadzącym kampanie Google Ads. 

Status Google Partner programu Google Ads

Oficjalny status Google Partners programu Google Ads zobowiązuje nas do prowadzenia kampanii reklamowych Google Ads  na określonym poziomie jakości, który jest weryfikowany przez pracowników działu Google Partners.

Dodatkowo, nasi pracownicy są zobowiązani zdawać oficjalne egzaminy potwierdzające ich kompetencje w systemie Google Ads, minimum raz w roku. Status gwarantuje Państwu profesjonalne podejście i realizację działań reklamowych w zakresie reklamy internetowej Google Ads.

Jeśli chcą mieś Państwo dostęp do autoryzowanych specjalistów Google Partners, na miejscu w Lublinie, serdecznie zapraszamy do współpracy!


Dlaczego warto współpracować z partnerem Google Ads?

 • Zaoszczędzimy Twoje pieniądze.
  Optymalizacja przez certyfikowanych specjalistów Google Adwords – kampanii reklamowych zwykle przynosi obniżenie stawek CPC nawet o 70%
 • Wykorzystamy najlepsze praktyki sprawdzone w Twojej branży.
  Zaproponujemy Ci nowe pomysły na reklamę, które sprawdziły się w podobnych firmach do Twojej.
 • Podniesiemy efektywność reklam!
  Wdrażając skrypty automatyzacji Google AdWords, zwiększamy efektywność reklam nawet o 50%.

skuteczność reklam Google Ads

Przykład wzrost skuteczności reklam Google Ads  po wdrożeniu profesjonalnych banerów html5


Jeśli zastanawiasz się jak:

 1. Zdobyć nowych klientów dla Twojej firmy?
 2. Zaprezentować internautom swoją stronę www?
 3. Przedstawić konsumentom nowe, ciekawe produkty?

Reklamy Google Ads to najszybszy sposób, aby zaistnieć w sieci i dać się poznać od jak najlepszej strony! Nasi specjaliści stworzy kampanię, która przyciągnie klientów z wybranej grupy docelowej.


Jak wygląda nasza oferta:

 • Otrzymasz kupon o wartości 365 zł w Google Ads na reklamę w Internecie.
 • Zweryfikujemy obecnie prowadzone działania i poznamy Twoje potrzeby, aby określić cele i wybrać najlepsze rozwiązania.
 • Sprawdzimy jakość Twojej strony www, dostosujemy ją do wymogów Google i pod kątem wzrostu współczynnika jakości Google AdWords.
 • Przez okres prowadzonych działań reklamowych będziemy monitorować stronę www.
 • Wdrożenie nowoczesnych rozwiązań analitycznych do strony www, by skutecznie kontrolować przebieg kampanii – Google Tag Manager.
 • W raportach z kampanii przedstawimy statystyki z podziałem na wcześniej wyznaczone cele.

Czym jest Google Ads?

Google Ads (AdWords) to jeden z najbardziej rozbudowanych systemów reklamy internetowej na świecie.

Pierwszą funkcją systemu było wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania Google i na stronach współpracujących. Dziś system służy do zarządzania ogromnymi budżetami reklamowymi, które można wykorzystać nie tylko na linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania – a także na reklamę graficzną, mobilną czy wideo!

Wyniki wyświetlania Google Ads pod frazę opony samochodowe

Kampanie Google Adwords Lublin
Wyniki wyświetlania Google Ad pod frazę opony samochodowe lublin

Fakty i mity o Google Ads (AdWords)

Mitem jest stwierdzenie, że w tego rodzaju reklamy nikt nie klika! Wielu internautów świadomie odwiedza strony przedstawiane przez Google jako reklamy, co udowadniają dane zbierane podczas kampanii Google Ads.

W systemie Google Ads płaci się tylko wtedy, gdy potencjalny klient odwiedzi Twoją stronę lub zadzwoni do Ciebie. Dlatego firmom zlecającym reklamy zależy, aby były one jak najbardziej dopasowane do słów jakie szukasz! Dodatkowo, specjalne filtry dbają o to, aby nie doszło do złośliwych, wielokrotnych kliknięć, np. ze strony konkurencji.


Korzyści płynące z kampanii Google Ads (AdWords)

 • Google Ads to priorytetowy system reklamowy, który umożliwia rozliczenie za kliknięcia
 • W systemie Ads firmy Google, mamy do wyboru setki ustawień i kierowania reklam, tak aby dopasować je do naszej grupy docelowej.
 • Zaletą kierowania na wyniki wyszukiwania (kampanie Search), jest możliwość precyzyjnego dotarcia do osób, które w danym momencie szukają Twojej usługi/produktu.
 • Reklamy Google Ads oprócz kierowania na wyniki wyszukiwania Google, mogą być kierowane na wszystkie strony internetowe będące uczestnikami największej sieci reklamowej stron www – Google Display Network
 • Oprócz kierowania na wiek, obszar czy zainteresowania w Google Ads możemy kierować także na konsumentów będących w danym momencie procesu zakupowego.
 • Kolejną zaletą systemu Google Ads jest rozbudowana możliwość prowadzenia kampanii remarketingowych.
 • Reklamy w Google Ads mogą być uruchomione w każdym momencie. System nie wymaga szeregu konfiguracji i akceptacji. Efekty przychodzą bardzo szybko!

Jakie możliwości oferuje Google Ads Lublin (AdWords)?

Google AdWords to nie tylko linki sponsorowane wyświetlane w wyszukiwarce Google, to także wiele innych możliwości, które daje jedna z największych na świecie sieci reklamowych Google Display Network, reklamy mobilne w systemie Google Android oraz reklamy w największym systemie video na świcie jakim jest YouTube.

Wszystko po to, aby każdy klient mógł znaleźć rozwiązania odpowiednie dla siebie i dopasowane do potrzeb swojego przedsiębiorstwa. Właściwe dlatego kampanie AdWords cieszą się tak dużym zainteresowaniem i tak często są polecane przez specjalistów od marketingu internetowego.


Zestawienie najważniejszych funkcji systemu Google Ads Lublin (AdWords)

1 ) Reklama Ads w wyszukiwarce Google  (więcej informacji)

Popularna forma reklamy, wyświetlana w postaci linków sponsorowanych ponad wynikami organicznymi. Pozwala to na uzyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Twoja reklama pojawi się w wyszukiwarce tylko wtedy, gdy potencjalny klient będzie szukał produktów czy usług odpowiadających Twojej działalności. Masz pełną kontrolę nad wyborem słów kluczowych, lokalizacja użytkownika, wyświetlaniem na poszczególnych urządzeniach czy czasem wyświetlania.

Google Ads Search

2) Reklama na urządzeniach mobilnych (więcej informacji)

Coraz lepiej rozwijająca się forma reklamy, ze względu na rosnącą liczbę użytkowników smartfonów, tabletów i innego sprzętu przenośnego. Google umożliwia utworzenie specjalnych reklam dla tego rodzaju urządzeń w formie graficznej i wideo. Ponadto z Google Ads można także stworzyć reklamę aplikacji czy reklamę typu „tylko połączenie”.

Reklama mobilna Google Adwords Lublin

3) Reklama w Youtube (więcej informacji)

Dziś Youtube to największy serwis oferujący pliki wideo. Wyszukiwarka serwisu YouTube jest drugą najpopularniejszą wyszukiwarka w USA po wyszukiwarce Google. Korzysta z niego ponad miliard użytkowników Internetu. Jeśli zależy Ci na dużym zasięgu, Youtube to doskonały wybór. System Google Ads Lublin (AdWords) umożliwia emisję reklam, które pojawią się przed wyświetlanym filmem lub w trakcie jego odtwarzania. Inna możliwość to reklama wyświetlana w wynikach wyszukiwania obok wyników bezpłatnych oraz w belkach informacyjnych serwisu.

Reklama Ads w YouTube
Reklama AdWords w YouTube

4) Reklama w sieci reklamowej Google (więcej informacji)

Tego typu reklama pozwana na bardzo precyzyjne dotarcie do konkretnych odbiorców. Może mieć formę tekstową lub graficzną. Kierowanie reklam może odbywać się w oparciu o słowa kluczowe, tematy, płeć, wiek, stan rodziny czy zainteresowania. Google Ads  AdWords może także skierować reklamę do osób, które już kiedyś odwiedziły daną stronę www czy sklep online.

Targetowanie reklamy Google AdWords Lublin
Targetowanie reklamy Google AdWords Lublin

5) Reklama w Google Maps (więcej informacji)

Wyświetla się jako pierwsza w spisie firm podczas wyszukiwania obiektów w Google Maps. Ponadto na mapie pojawia się wówczas wyróżniony punkt w miejscu zlokalizowania siedziby firmy. Reklama w Google Maps z wykorzystaniem systemu Google AdWords to forma reklamy, która doskonale zwiększa widoczność w sieci. Reklama w Google Maps pokazuje zakres usług czy godziny otwarcia firmy. Może być dodatkowo uzupełniona o zdjęcia.

Reklama w Google Maps Adwords Lublin
Reklama w Google Maps Adwords Lublin

6) Reklama produktowa (więcej informacji)

Reklama z wykorzystaniem Google Merachant Center to najlepszy wybór dla osób, które chcą wypromować konkretne produkty ze swojego sklepu internetowego. W reklamach produktowych najważniejszy jest obrazek, więc powinien być profesjonalnie wykonany i przyciągać uwagę. Reklamy produktowe AdWords wyświetlane są w wynikach wyszukiwania Google oraz w usłudze Zakupy Google.

Reklama produktowa Google Merchant Lublin
Reklama produktowa Google Merchant Lublin

Najlepszym modelem doboru formy reklamy do Twojej firmy jest konsultacja ze specjalistą. Posiadamy status oficjalnego partnera firmy Google – Google Partners. Status gwarantuje Tobie opiekę na sprawdzonym przez Google poziomie.

Kontaktując się z emedia, masz pewność profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru najbardziej efektywnych form reklam Google AdWords!


 

Jeśli potrzebujesz zdobyć nowych klientów, Google AdWords to najlepszy wybór dla Ciebie!

Dzięki temu zaawansowanemu systemowi reklamowemu można nie tylko przyciągnąć konsumentów na stronę www firmy, ale także zwiększyć sprzedaż produktów w sklepie online czy zachęcić odbiorców do ponownego zainteresowania się oferowanymi przez Ciebie wyrobami. Działania marketingowe jeszcze nigdy nie były tak proste!

Wystarczy skontaktować się z nami, a my z pełnym profesjonalizmem utworzymy spersonalizowaną kampanię reklamową, która pozwoli cieszyć się wzrastającymi zyskami. Nasza firma to certyfikowani specjaliści Google AdWords w Lublinie. Swoim działaniem obejmujemy nie tylko Lublin i obszar województwa lubelskiego. Prowadzimy działania reklamowe na całym świecie!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

https://emedia.com.pl/oferta/usluga-audyt-google-ads

Rozwiń z nami swój biznes on-line

Zapytaj o bezpłatną wycenę.

bezpłatna wycena