telefon | emedia sp. z o.o.

Siedziba Google w Polsce – Warszawa

Niedawno uczestniczyłem w spotkaniu firm ze statusem Google Partners, zorganizowanym w warszawskiej siedzibie Google.

Zamiast odpowiadać na pytania wielu osób współpracujących i nie tylko – po co tam pojechałeś, czego się dowiedziałeś, postanowiłem o tym napisać.

 

Gdzie jest siedziba Google?

Warszawska siedziba Google mieści się w samym centrum Warszawy, w jednym z nowoczesnych wieżowców, przy ul. Emilii Plater. Google zajmuje dwa piętra. Budynek jest strzeżony przez armię ochroniarzy, do windy dostać się można jedynie z przepustką lub identyfikatorem pracownika.

Jak wygląda biuro Google?

Wspominane dwa piętra zajmowane przez Google urządzone są w nowoczesnym, loftowym stylu. Kolorystyka firmy zapewnia kolorowy i przyjemny klimat. Na pierwszy rzut oka nie czuć korporacyjnego stylu pracy. Całkowity luz widać także w salach relaxu, stołówce pełnej świeżych owoców, czy pokoju ze stołem do bilarda i piłkarzykami.

Dla osób, które chcą poznać szczegóły polecam szerszą relację z tego jak wygląda biuro Google w Warszawie, udostępnioną przez znanego Bloggera, która znajduje się tutaj.

Po co tam pojechałem?siedziba google

Google organizuje szkolenia dla firm posiadających status Partnera Google. Głównym celem szkoleń jest poszerzenie wiedzy o produktach i możliwościach reklamowych. Google jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm na świecie stawia na edukację i wiedzę swoich partnerów. Szkolenia skupiają się na wiedzy merytorycznej i tym jak najskuteczniej reklamować produkty / usługi klientów.

Szkolenia prowadzone są w formie warsztatów, na których oprócz wiedzy prowadzącego, bardzo dużą rolę odgrywają uczestnicy. Wymiana doświadczeń i wiedzy pomiędzy uczestnikami jest równie cenna jak sam wykład.

Jak można wziąć udział w szkoleniach Google?

Szkolenia Google organizowane są dla Autoryzowanych Partnerów Google. Jedyną możliwością wzięcia udziału w szkoleniu jest posiadanie statusu partnera i zgłoszenie chęci udziału w szkoleniu. Polecam wpis na blogu na temat jak są z tego korzyści i rodzaje partnerstwa. Wpis dostępny jest pod linkiem – tutaj.

Rozwiń z nami swój biznes on-line

Zapytaj o bezpłatną wycenę.

bezpłatna wycena