Siedziba Google w Polsce – Warszawa

Niedawno uczestniczyłem w spotkaniu firm ze statusem Google Partners, zorganizowanym w warszawskiej siedzibie Google.

Zamiast odpowiadać na pytania wielu osób współpracujących i nie tylko – po co tam pojechałeś, czego się dowiedziałeś, postanowiłem o tym napisać.

 

Gdzie jest siedziba Google?

Warszawska siedziba Google mieści się w samym centrum Warszawy, w jednym z nowoczesnych wieżowców, przy ul. Emilii Plater. Google zajmuje dwa piętra. Budynek jest strzeżony przez armię ochroniarzy, do windy dostać się można jedynie z przepustką lub identyfikatorem pracownika.

Jak wygląda biuro Google?

Wspominane dwa piętra zajmowane przez Google urządzone są w nowoczesnym, loftowym stylu. Kolorystyka firmy zapewnia kolorowy i przyjemny klimat. Na pierwszy rzut oka nie czuć korporacyjnego stylu pracy. Całkowity luz widać także w salach relaxu, stołówce pełnej świeżych owoców, czy pokoju ze stołem do bilarda i piłkarzykami.

Dla osób, które chcą poznać szczegóły polecam szerszą relację z tego jak wygląda biuro Google w Warszawie, udostępnioną przez znanego Bloggera, która znajduje się tutaj.

Po co tam pojechałem?siedziba google

Google organizuje szkolenia dla firm posiadających status Partnera Google. Głównym celem szkoleń jest poszerzenie wiedzy o produktach i możliwościach reklamowych. Google jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm na świecie stawia na edukację i wiedzę swoich partnerów. Szkolenia skupiają się na wiedzy merytorycznej i tym jak najskuteczniej reklamować produkty / usługi klientów.

Szkolenia prowadzone są w formie warsztatów, na których oprócz wiedzy prowadzącego, bardzo dużą rolę odgrywają uczestnicy. Wymiana doświadczeń i wiedzy pomiędzy uczestnikami jest równie cenna jak sam wykład.

Jak można wziąć udział w szkoleniach Google?

Szkolenia Google organizowane są dla Autoryzowanych Partnerów Google. Jedyną możliwością wzięcia udziału w szkoleniu jest posiadanie statusu partnera i zgłoszenie chęci udziału w szkoleniu. Polecam wpis na blogu na temat jak są z tego korzyści i rodzaje partnerstwa. Wpis dostępny jest pod linkiem – tutaj.

 

Agencja interaktywna Warszawa? My już tam jesteśmy!

Warszawa to miasto wielkich możliwości, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć. Nasza agencja interaktywna jako Partner Google świadczy usługi na najwyższym poziomie w zakresie Google Ads. Zajmujemy się firmami kompleksowo, dlatego mamy w ofercie również usługi z zakresu Facebook Ads, Social mediów, Web developmentu czy SEO.

Zobacz dlaczego współpraca z nami to świetne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Rozwiń z nami swój biznes on-line

Zapytaj o bezpłatną wycenę.

zacznijmy współpracę

Autor:
Grzegorz Wysocki CEO, e-business expert Cześć, urodziłem się w roku 1986 i całe swoje życie "gram na komputerze". Internet publiczny w Polsce został udostępniony od 1997 roku. Ja walczę z nim od 2000 r. Mam bardzo długą historię uzależnienia od internetu, który oprócz tego że jest moją pracą to także pasją i nałogiem z którym walczę. Od małoletniego zapaleńca w robieniu stron internetowych, po studia informatyczne, marketingowe, bycie freelancerem, pracowanie dla małych lokalnych firm, aż po bycie kierownikiem działu internetowego w dużej międzynarodowej korporacji i swoje spółki generujące kilkumilionowe przychody. Znam od podszewki ten Świat internetu i najlepsze drogi jak się w nim odnaleźć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Imię*
E-mail*
Treść komentarza*