fbpx


Darmowa strona internetowa

Darmowa Strona InternetowaDarmowa strona internetowa – jak to zrobić?

Tak, jest taka możliwość i bardzo ją polecam! Jeśli nie jesteś osobą, która dopiero zaczyna swoją działalność gospodarczą – szanując Twój czas – proponuję przejść do części umieszczonej pod drugą kreską.

Symulacja bardzo częstej sytuacji w dzisiejszych polskich realiach biznesowych:
Młoda osoba kończy studia, jest przedsiębiorcza, ma pomysł na własną działalność gospodarczą. Firma nie będzie zajmować się usługami ze świata IT, internetu, przykładowa  – darmowa strona internetowa dla kancelarii adwokackiej lub strona internetowa prywatnej przychodni lekarskiej.


Czy należy inwestować w stronę internetową? 

Bardzo dobra i profesjonalna strona internetowa w tym przypadku może kosztować od 2 tys. zł wzwyż. Najważniejszym celem publikacji strony internetowej jest pozyskiwanie klientów w nowej działalności gospodarczej.

Proszę zobaczyć jak wygląda ten proces wykonania strony internetowej, dla małych przedsiębiorców: 

  1. Zlecamy wykonanie strony internetowej, przesyłamy zapytanie ofertowe do 10 agencji interaktywnych.
  2. Otrzymujemy ofertę od 5 agencji interaktywnych – ceny strony internetowej są od 500zł do 5 000zł.
  3. Mamy ograniczony fundusz, decydujemy się na ofertę z dolnego przedziału cenowego.
  4. Po podpisaniu umowy, firma oczekuje od nas wręcz narysowania strony intenetowej od A do Z łącznie z przygotowaniem wszystkich grafik i tekstów na stronę www.
  5. Po 5 miesiącach walki o przygotowanie witryny www i poprawienie wszystkich usterek, mamy swoją stronę www.
  6. Witryna internetowa nie jest zoptymalizowana do urządzeń mobilnych, działa bardzo wolno. Przez okres budowania strony internetowej mamy jej kompletnie dosyć.
  7. Szukamy swojej pozycji witryny internetowej w wyszukiwarce – nie ma jej nawet na 10 stronie wyników wyszukiwania Google.
  8. Prosimy o konsultację inną agencję interaktywną – chcemy aby nasza witryna internetowa była widoczna na 1 stronie wyników wyszukiwania w Google. W odpowiedzi otrzymujemy wycenę na kwotę większą od opłaty za stronę internetową.
  9. Na całość działań w internecie wydajemy kilkanaście tysięcy złotych. Po ok. 10 miesiącach współpracy z kilkoma agencjami widzimy swoją stronę www w wynikach wyszukiwania i odbieramy zapytania ofertowe od klientów.

Darmowa strona internetowa jak to szybko zrobić?

1. Całkowicie zmień myślenie na temat stron internetowych.

2. Darmowa strona internetowa – w kilku krokach…

Wniosek:

Nie potrzebujesz żadnych nadzwyczajnych umiejętności, aby zbudować darmową stronę internetową w ok. 2 godziny pracy. Powyższe działania zagwarantują Ci najlepsze efekty w bardzo krótkim czasie. Nie interesują Cię koszty witryny internetowej wykonanej przez agencję interaktywną. Wszystko jest w Twoich rękach – instynktowny kreator przeprowadzi Cię przez etapy zakładania wizytówki w Moja Firma oraz kreowana darmowa responsywna strona internetowa.

Czy darmowa strona www da się reklamować?

Jak najbardziej tak! Dzięki udostępnieniu przez Google indywidualnych adresów internetowych w domenie „business.site” darmowa witryna internetowa otrzymuje pełne możliwości reklamowe! Dodatkowo, automatyczna optymalizacja Google pod kątem urządzeń mobilnych zapewnia witrynie bardzo wysokie współczynniki jakości w reklamach Google AdWords.

W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji!

 

 

Dodano 7 sierpnia 2017 przez Grzegorz Wysocki