fbpx


Kampanie reklamowe Google AdWords Lublin

Szukasz specjalistów Google AdWords w Lublinie?google adwords lublin

Współpracując z eMedia, gwarantujemy Ci dostęp do naszych specjalistów w biurze, na miejscu – w Lublinie. Nasza siedziba mieści się przy al. Kraśnickiej 127 w budynku Famiko. Biuro zlokalizowane jest w pobliżu jedynego w Lublinie marketu TESCO.

Nasza firma jako jedna z nielicznych w Lublinie, posiada oficjalny status Google Partners, który potwierdza jakość naszych kampanii reklamowych w Google AdWords.

W ramach programu Google Partners mamy możliwość zaproponować Państwu 600zł na pierwszą kampanię reklamową w Google AdWords.

Zainteresowane firmy z Lublina i nie tylko – zapraszamy do kontaktu!


Posiadamy status Google Partner

Jako jedna z nielicznych firm w Lublinie posiadamy oficjalny status Google Partner przyznawany najlepszym agencjom interaktywnym w Polsce prowadzącym kampanie AdWords. 

Agencja Reklamowa Lublin

Oficjalny status Google Partners programu AdWords zobowiązuje nas do prowadzenia kampanii reklamowych Google AdWords na określonym poziomie jakości, który jest weryfikowany przez pracowników działu Google Partners. Dodatkowo, nasi pracownicy są zobowiązani zdawać oficjalne egzaminy potwierdzające ich kompetencje w systemie Google AdWords, minimum raz w roku. Status gwarantuje Państwu profesjonalne podejście i realizację działań reklamowych w zakresie reklamy internetowej Google AdWords.

Jeśli chcą mieś Państwo dostęp do autoryzowanych specjalistów Google Partners, na miejscu – w Lublinie, serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kontakt: Grzegorz Wysocki, właściciel emedia – tel. 605 189 945, e-mail: g.wysocki@emedia.com.pl


Dlaczego warto współpracować z partnerem Google?

skuteczność banerów html5

Przykład wzrost skuteczności reklam AdWords po wdrożeniu profesjonalnych banerów html5


Jeśli zastanawiasz się jak:

  1. Zdobyć nowych klientów dla Twojej firmy?
  2. Zaprezentować internautom swoją stronę www?
  3. Przedstawić konsumentom nowe, ciekawe produkty?

Reklamy AdWords to najszybszy sposób, aby zaistnieć w sieci i dać się poznać od jak najlepszej strony! Nasi specjaliści stworzy kampanię, która przyciągnie klientów z wybranej grupy docelowej.


Jak wygląda nasza oferta:


Czym jest Google AdWords?

AdWords to jeden z najbardziej rozbudowanych systemów reklamy internetowej na świecie.

Pierwszą funkcją systemu było wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania Google i na stronach współpracujących. Dziś system służy do zarządzania ogromnymi budżetami reklamowymi, które można wykorzystać nie tylko na linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania – a także na reklamę graficzną, mobilną czy wideo!

Wyniki wyświetlania Google Adwords pod frazę opony samochodowe

Kampanie Google Adwords Lublin

Wyniki wyświetlania Google Adwords pod frazę opony samochodowe


Fakty i mity o AdWords

Mitem jest stwierdzenie, że w tego rodzaju reklamy nikt nie klika! Wielu internautów świadomie odwiedza strony przedstawiane przez Google jako reklamy, co udowadniają dane zbierane podczas kampanii AdWords.

W systemie Google AdWords płaci się tylko wtedy, gdy potencjalny klient odwiedzi Twoją stronę lub zadzwoni do Ciebie. Dlatego firmom zlecającym reklamy zależy, aby były one jak najbardziej dopasowane do słów jakie szukasz! Dodatkowo, specjalne filtry dbają o to, aby nie doszło do złośliwych, wielokrotnych kliknięć, np. ze strony konkurencji.

 

 


Korzyści płynące z kampanii AdWords

Jakie możliwości oferuje Google AdWords?

Google AdWords to nie tylko linki sponsorowane wyświetlane w wyszukiwarce Google, to także wiele innych możliwości, które daje jedna z największych na świecie sieci reklamowych Google Display Network, reklamy mobilne w systemie Google Android oraz reklamy w największym systemie video na świcie jakim jest YouTube.

Wszystko po to, aby każdy klient mógł znaleźć rozwiązania odpowiednie dla siebie i dopasowane do potrzeb swojego przedsiębiorstwa. Właściwe dlatego kampanie AdWords cieszą się tak dużym zainteresowaniem i tak często są polecane przez specjalistów od marketingu internetowego.


Zestawienie najważniejszych funkcji systemu Google AdWords

1 ) Reklama AdWords w wyszukiwarce Google 

Popularna forma reklamy, wyświetlana w postaci linków sponsorowanych ponad wynikami organicznymi. Pozwala to na uzyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Twoja reklama pojawi się w wyszukiwarce tylko wtedy, gdy potencjalny klient będzie szukał produktów czy usług odpowiadających Twojej działalności. Masz pełną kontrolę nad wyborem słów kluczowych, lokalizacja użytkownika, wyświetlaniem na poszczególnych urządzeniach czy czasem wyświetlania.

2) Reklama na urządzeniach mobilnych

Coraz lepiej rozwijająca się forma reklamy, ze względu na rosnącą liczbę użytkowników smartfonów, tabletów i innego sprzętu przenośnego. Google umożliwia utworzenie specjalnych reklam dla tego rodzaju urządzeń w formie graficznej i wideo. Ponadto z Google AdWords można także stworzyć reklamę aplikacji czy reklamę typu „tylko połączenie”.

Reklama mobilna Google Adwords Lublin

Reklama na urządzeniach moblinych Adwords Lublin

3) Reklama w Youtube

Dziś Youtube to największy serwis oferujący pliki wideo. Wyszukiwarka serwisu YouTube jest drugą najpopularniejszą wyszukiwarka w USA po wyszukiwarce Google. Korzysta z niego ponad miliard użytkowników Internetu. Jeśli zależy Ci na dużym zasięgu, Youtube to doskonały wybór. System Google AdWords umożliwia emisję reklam, które pojawią się przed wyświetlanym filmem lub w trakcie jego odtwarzania. Inna możliwość to reklama wyświetlana w wynikach wyszukiwania obok wyników bezpłatnych oraz w belkach informacyjnych serwisu.

Reklama AdWords w YouTube

Reklama AdWords w YouTube

4) Reklama w sieci reklamowej Google

Tego typu reklama pozwana na bardzo precyzyjne dotarcie do konkretnych odbiorców. Może mieć formę tekstową lub graficzną. Kierowanie reklam może odbywać się w oparciu o słowa kluczowe, tematy, płeć, wiek, stan rodziny czy zainteresowania. Google AdWords może także skierować reklamę do osób, które już kiedyś odwiedziły daną stronę www czy sklep online.

Targetowanie reklamy Google AdWords Lublin

Targetowanie reklamy Google AdWords Lublin

5) Reklama w Google Maps

Wyświetla się jako pierwsza w spisie firm podczas wyszukiwania obiektów w Google Maps. Ponadto na mapie pojawia się wówczas wyróżniony punkt w miejscu zlokalizowania siedziby firmy. Reklama w Google Maps z wykorzystaniem systemu Google AdWords to forma reklamy, która doskonale zwiększa widoczność w sieci. Reklama w Google Maps pokazuje zakres usług czy godziny otwarcia firmy. Może być dodatkowo uzupełniona o zdjęcia.

Reklama w Google Maps Adwords Lublin

Reklama w Google Maps Adwords Lublin

6) Reklama produktowa

Reklama z wykorzystaniem Google Merachant Center to najlepszy wybór dla osób, które chcą wypromować konkretne produkty ze swojego sklepu internetowego. W reklamach produktowych najważniejszy jest obrazek, więc powinien być profesjonalnie wykonany i przyciągać uwagę. Reklamy produktowe AdWords wyświetlane są w wynikach wyszukiwania Google oraz w usłudze Zakupy Google.

Reklama produktowa Google Merchant Lublin

Reklama produktowa Google Merchant Lublin

Najlepszym modelem doboru formy reklamy do Twojej firmy jest konsultacja ze specjalistą. Posiadamy status oficjalnego partnera firmy Google – Google Partners. Status gwarantuje Tobie opiekę na sprawdzonym przez Google poziomie.

Kontaktując się z emedia, masz pewność profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru najbardziej efektywnych form reklam Google AdWords!


Jeśli potrzebujesz zdobyć nowych klientów, Google AdWords to najlepszy wybór dla Ciebie!

Dzięki temu zaawansowanemu systemowi reklamowemu można nie tylko przyciągnąć konsumentów na stronę www firmy, ale także zwiększyć sprzedaż produktów w sklepie online czy zachęcić odbiorców do ponownego zainteresowania się oferowanymi przez Ciebie wyrobami. Działania marketingowe jeszcze nigdy nie były tak proste!

Wystarczy skontaktować się z nami, a my z pełnym profesjonalizmem utworzymy spersonalizowaną kampanię reklamową, która pozwoli cieszyć się wzrastającymi zyskami. Nasza firma to certyfikowani specjaliści Google AdWords w Lublinie. Swoim działaniem obejmujemy nie tylko Lublin i obszar województwa lubelskiego. Prowadzimy działania reklamowe na całym świecie!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Dodano 30 marca 2018 przez Grzegorz Wysocki