fbpx

Dlaczego my?

Firma eMedia powstała w 2012 roku. Została założona w myśl kilku zasad, które do dziś Klienci wymieniają jako największe nasze atuty.  Przejrzystość działania, dostępność i profesjonalizm to zasady obecne we współpracy. Z uwagi na konkurencyjność branży, są one szczególnie ważne. Podczas współpracy, wiesz czym się zajmujemy i jakich metod używamy. W przypadku pytań, odbieramy telefon i szybko odpisujemy na e-mail. Profesjonalizm potwierdzają zdobyte certyfikaty i referencje Klientów, dla których pracujemy od kilku lat.


Wiedza

W eMedia wiedza to jedna z trzech najważniejszych wartości. Rozwój pod kątem najnowszych rozwiązań z dziedziny marketingu internetowego, pozwala oferować nowe możliwości, gdy tylko stają się dostępne. Współpracując z nami możesz liczyć na inicjatywę i stałe propozycje nowych, innowacyjnych działań reklamowych.

Praca

W eMedia stawiamy nacisk na ciągły rozwój i profesjonalizm. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która ceni sobie pracę z ludźmi i przywiązuje dużą uwagę co do jakości wykonywanych usług. Zapewniamy sprawną i fachową realizację powierzonych nam zadań. Zadowolony klient jest dla nas priorytetem, dlatego też nieustannie udoskonalamy naszą ofertę, pod wpływem zmieniających się trendów.

Certyfikaty