fbpx


Banery animowane w HTML5

Banery animowane w HTML5

Banery animowane w HTML5 to nowa jakość w reklamie internetowej. Technologia HTML5 wyparła technologię FLASH, która została już wycofana z rynku ze względu na  wady utrudniające wyświetlanie animacji na różnych urządzeniach.

Dlaczego banery animowane HTML5 są najlepsze?

Banery animowane w HTML5 mają większe możliwości w wyświetlaniu na urządzeniach mobilnych, dostosowują rozmiar reklamy zależnie od wielkości wyświetlacza, kąta nachylenia urządzenia wykorzystując czujnik ruchu. Banery animowane HTML5 w odróżnieniu od technologii Flash współpracują również z każdym typem urządzenia: smartfonami, tabletami, telewizorami czy komputerami. Waga plików przestała być problematyczna, ponieważ pliki z tego typu reklamą ważą o wiele mniej. Dużym atutem HTML5 jest także wsparcie przez wszystkie przeglądarki internetowe.


Banery animowane HTML5 możemy wykorzystać w:

– reklamach graficznych kierowanych na sieć reklamową Google
– reklamach remarketingowych
– reklamach mobilnych
– reklamach na YouTube

Wzrost skuteczności kampanii z banerami w HTML5

banery animowane html5

Po wdrożeniu banerów animowanych w HTML5 nasze kampanie notują wzrost współczynnika CTR średnio 5%.

Banery animowane HTML5 mogą być wykorzystywane w kampaniach remarketingowych oraz innych sieciach reklamowych. Animowane banery graficzne HTML5 są skuteczną i przyciągającą wzrok formą reklamy. Dobrze wykonane banery graficzne zawierające konkretne wezwanie do akcji i prosty przekaz skutecznie zachęcają Klienta do działania.

Nasze banery animowane HTML5 tworzone są z myślą o osobach, które chcą pozyskać większą ilość odbiorców oraz zaistnieć w Internecie. Wszystkie nasze banery są wykonywane zgodnie ze standardami Google. Ponadto mamy szeroki wybór rozmiarów akceptowanych przez Google AdWords. Dbamy o to, aby nasze banery animowane były zgodne z wizualizacją Twojej marki oraz w pełni dopasowane do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty. Bannery w HTML 5 wykonujemy już od 499zł netto / 8 banerów reklamowych.


Przykładowe banery animowane w HTML5

Kliknij i zobacz animację!

banery animowane html5

banery animowane html5