fbpx


Reklama Google Ads w sieci wyszukiwania Google

Kampanie reklamowe Google Ads w wynikach wyszukiwania Google oraz innych wyszukiwarek internetowych

Reklama Google Ads w sieci wyszukiwania Google prowadzona jest  tylko i wyłącznie pod okiem naszych doświadczonych pracowników. Zlecając reklamę w wynikach wyszukiwania naszej firmie masz pewność o wykorzystaniu najnowszych rozwiązań i cyklicznej optymalizacji kampanii reklamowych.

Reklama AdWords w sieci wyszukiwania Google

Na czym to polega?

Sieć wyszukiwania pozwala na wyświetlanie reklam tekstowych. W wyszukiwarce wyświetlają się one ponad wynikami organicznymi w górnej i dolnej części, co oznacza, że gwarantują one wysoką pozycję w wynikach Google.

Kampanie reklamowe Google Ads w wynikach wyszukiwania zwracają uwagę klientów, którzy wyszukują konkretne słowa kluczowe powiązane z Twoją firmą. Reklamy te wyświetlają się tylko jasno określonym odbiorcom, którzy są zainteresowani Twoją ofertą.  Jeśli dana reklama się wyświetla, a nikt jej nie kliknie, reklamodawca nie płaci. Opłata jest pobierana tylko w przypadku, gdy klient kliknie w reklamę.

Dlaczego my mamy prowadzić Twoje kampanie reklamowe?

 

Poszukujesz profesjonalnych i efektywnych rozwiązań marketingowych oraz chcesz dotrzeć do większej liczby odbiorców? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty: Reklama Google Ads w sieci wyszukiwania Google.