fbpx


Reklama Doubleclick

reklama double click

Reklama DoubleClick to zintegrowane kampanie reklamowe z wykorzystaniem wielu systemów reklamowych. Narzędzie DoubleClick zostało skonfigurowane dla obszernych kampanii, aby móc umiejętnie nimi zarządzać, przyspieszyć obsługę oraz wzmocnić efektywność wprowadzanych rozwiązań. Jest adresowane kampaniom, które reklamują wiele produktów jednocześnie. Fachowa wiedza i doświadczenie w prowadzeniu tego typu kampaniach jest niezbędna do osiągnięcia skutecznych wyników. Pozwala na znaczny wzrost jakości Twojej firmy oraz dotarcie do większej liczby klientów. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu zespołowi jesteśmy w stanie zapewnić Ci działania, które zagwarantują odpowiednią optymalizację budżetu, zwiększą zasięg a także skuteczność kampanii.

DCM (Double Click Campaign Manager)

jest główną platformą do kierowania reklamą typu display. W tym miejscu możemy zaplanować i uruchomić naszą kampanię, a następnie zmierzyć, ocenić i zoptymalizować efekty naszych działań. Możemy również tworzyć listy remarketingowe na podstawie słów kluczowych, kampanii lub rodzajów reklamy.

DBM (DoubleClick Bid Manager)

jest platformą, która pozwala reklamodawcom ustawiać i modyfikować opcje zakupowe. Główne korzyści tej platformy to: dokładne określanie parametrów, które pozwoli nam trafić do interesujących nas użytkowników, duża widoczność i zasięg kampanii reklamowych oraz wielokrotnie większe możliwości od platformy AdWords.

DoubleClick Search

jest to platforma służąca do kierowania wyszukiwaniem, gdzie reklamodawca może prowadzić kampanie wyszukiwania na wielu kontach w jednym interfejsie użytkownika. Oferuje wiele możliwości optymalizacji działań wyszukiwania jak również szczegółowe raporty, które są stale aktualizowane.

DoubleClick Rich Media

Reklama multimedialna znacznie wyróżnia się na tle innych reklam promujących markę. DoubleClick Rich Media obsługuje wszystkie formaty multimedialne. Dzięki temu narzędziu możemy tworzyć najnowocześniejsze reklamy multimedialne w zawrotnym tempie (m.in. interaktywne na różnych urządzeniach).

DFP (DoubleClick For Publishers)

to platforma, która udostępnia opcję prawidłowego wyświetlania reklam na każdym urządzeniu. Główne jej zalety to zapewnienie atrakcyjnej reklamy na każdym ekranie jak i przyrost przychodów programowych.

Co daje reklama DoubleClick?

Reklama DoubleClick pozwala w znacznym stopniu zaoszczędzić czas oraz szybciej osiągać pożądane wyniki. Dzięki rozbudowanym narzędziom, możesz łatwiej podejmować decyzje związane z Twoją firmą. Możesz zdobywać informacje o kampaniach na różnych ekranach i formatach, wszystko w jednym miejscu. Marki mogą również łatwo połączyć się z odbiorcami dzięki reklamom displayowym, video, multimediom oraz formatom dynamicznym.

Poszukujesz profesjonalnych i efektywnych rozwiązań marketingowych oraz chcesz dotrzeć do większej liczby odbiorców? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty: Reklama DoubleClick.