Reklama w Facebook Ads

Reklama w Facebook Ads

Zajmujemy się prowadzeniem kampanii w Facebook Ads. Kampanie na Facebooku mogą uzyskiwać ogromne zasięgi, mogą być targetowane na określoną grupę odbiorców i mogą znacznie pomóc małym firmom w zaistnieniu na rynku.

Dopasowanie reklamy do konkretnego klienta

Dzięki tej formie reklamy możemy pozyskiwać klientów z Social Media i dotrzeć do sprecyzowanej grupy odbiorców. Umożliwia określenie odbiorców ze względu na płeć, wiek, zainteresowania, lokalizację, zachowania czy połączenia. Reklama ta będzie więc wyświetlana tylko dla określonej liczby internautów, ułatwiając zapoznanie się z produktem, których tylko wyłącznie ich interesuje. Na serwisie społecznościowym Facebook wiele danych tj. zainteresowania czy miejsce zamieszkania jest już udostępnionych publicznie, dlatego też łatwiej jest sprecyzować grupę odbiorców.

Zarządzając reklamą w Facebook Ads możemy:

Skupiamy się na odpowiednim skonfigurowaniu Twojej reklamy w Facebook Ads, dlatego też cele określamy wstępnie na podstawie analizy Twojej firmy. Jeżeli dopiero zakładasz firmę lub Twoja firma jest z małym stażem na rynku to będziemy skupiać się na promowaniu twojej strony i pozyskiwaniu nowych klientów. Jeśli Twoja firma natomiast ma już rozwiniętą markę to głównym celem będzie przykładowo zwiększenie sprzedaży Twoich produktów. Tak bardzo ważne jest, aby określić odpowiednich odbiorców dla Twojej firmy. Ponieważ im bardziej dopasowane będą kryteria odbiorców, tym większe będzie prawdopodobieństwo, że dotrzemy do nich skutecznie z reklamą.

Jakie są typy reklamy w Facebook Ads?

Facebook:

Instagram:

Co zyskujesz dzięki reklamie w Facebook Ads?

Reklamy umieszczone na Facebook Ads gwarantują skuteczną promocję strony. Mogą być wyświetlane w aktualnościach czy na Instagramie, dzięki czemu mają szerszy zasięg. Dzięki nim możesz tez znacznie zwiększyć liczbę konwersji na stronie. Dzięki odpowiednim narzędziom możesz śledzić konwersje takie jak np. zakup Twoich produktów.

Reklama w Facebook Ads to bardzo efektywne narzędzie. Jednym z jej niewątpliwych zalet jest to, że jest jedną z tańszych form reklamy. Facebook oferuje wiele pomocnych opcji, które umożliwiają określenie zasięgu reklamy, wykorzystywaniu reklamy i stałym obserwowaniu jej efektywności. Jeżeli jesteś zainteresowany przeprowadzaniem kampanii w Facebook Ads, skontaktuj się z nami.