fbpx


Reklama w Facebook Ads

Reklama w Facebook Ads

Zajmujemy się prowadzeniem kampanii w Facebook Ads. Kampanie na Facebooku to przede wszystkim ogromny zasięg i  mogą być targetowane na określoną grupę odbiorców. Niskie koszty reklamy na Facebook to bardzo dobry sposób na zaistnienie w internecie dla małych firm.

Dopasowanie reklamy do konkretnego klienta

Dzięki tej formie reklamy możemy pozyskiwać klientów z Social Media i dotrzeć do sprecyzowanej grupy odbiorców. Umożliwia określenie odbiorców ze względu na płeć, wiek, zainteresowania, lokalizację, zachowania czy połączenia. Reklama ta będzie więc wyświetlana tylko dla określonej liczby internautów, ułatwiając zapoznanie się z produktem, który ich interesuje. Facebook umożliwia targetowanie reklam po większości danych udostepnionych w profilu osobistym każdego z użytkowników.

Reklama w Facebook Ads to:

Skupiamy się na odpowiednim skonfigurowaniu Twojej reklamy w Facebook Ads, dlatego też cele określamy wstępnie na podstawie analizy Twojej firmy. Jeżeli dopiero zakładasz firmę lub Twoja firma ma mały staż na rynku to będziemy skupiać się na promowaniu Twojej strony i pozyskiwaniu nowych klientów. Jeśli Twoja firma natomiast ma już rozwiniętą markę to głównym celem będzie przykładowo zwiększenie sprzedaży Twoich produktów. Bardzo ważne jest, aby określić odpowiednich odbiorców dla Twojej firmy. Im bardziej dopasowane będą kryteria odbiorców, tym większe będzie prawdopodobieństwo, że dotrzemy do nich skutecznie z reklamą.

Jakie są typy reklamy w Facebook Ads?

 

Co zyskujesz dzięki reklamie w Facebook Ads?

Reklamy umieszczone na Facebook Ads gwarantują skuteczną promocję oferty Twojej firmy. Dzięki nim znacznie zwiększysz liczbę realizacji celów, konwersji. Zyskujesz dzięki nim przede wszystkim niskobudżetowa promocję oferty firmy i możliwość dotarcia konkretnie do grupy docelowej ściśle związanej z Twoimi produktami lub usługami.

Poszukujesz profesjonalnych i efektywnych rozwiązań marketingowych oraz chcesz dotrzeć do większej liczby odbiorców? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty: Reklama w Facebook Ads.