Reklama w Google Maps

reklama w google maps

Reklama w Google Maps jest bardzo prostym w obsłudze narzędziem, którego efekty mogą być nawet porównywalne ze skutecznością wyników organicznych.

Obsługiwany przez nas rodzaj reklamy gwarantuje:

Reklama w Google Maps

  1. Efekt dodania reklamy w mapach jest widoczny natychmiast po wdrożeniu.
  2. Reklamy w mapach wyświetlają się w lokalnych wynikach wyszukiwania, co daje zwiększenie liczby klientów w obszarach lokalnych.
  3. Widoczne dla użytkowników są takie elementy jak  zakres usług, godziny otwarcia, zdjęcia czy formy płatności.
  4. Wyświetlają się w górnej części wyników wyszukiwania a więc umożliwiają wyświetlenie na pierwszych miejscach wszystkich lokalizacji.
  5. Dają możliwość  wyświetlania się tylko i wyłącznie pod słowami kluczowymi ustanowionymi przez nas, co gwarantuje dotarcie do odpowiednich klientów.
  6. Pozwalają na szybki kontakt telefoniczny z twoją firmą, widoczną na pierwszych miejscach w Google Maps.
  7. Dzięki promowaniu w reklamach adWords i Mapach Google, pozycja twojej firmy będzie wyróżniona innym kolorem, co daje szansę na dodatkową popularyzację.
  8. Dzięki takiej formie reklamy, zyskujemy większe zaufanie klientów i wiarygodność, co daje automatycznie lepsze wyniki.

Jak to wygląda?

reklama w google maps

Po lewej stronie znajduje się lista wyszukiwanych obiektów. Obiekty na samej górze listy (reklamowane) są najczęściej klikane przez użytkowników. Wyświetlone zostają kluczowe elementy tj. rating firmy, zakres usług, godziny otwarcia oraz zdjęcie. Dodatkowo firma zostaje oznaczona wyróżniającą się pinezką w innym kolorze, co pomaga w podwyższeniu swojej pozycji wśród konkurencji, na czym przecież nam najbardziej zależy!

Dla kogo przeznaczona jest ta reklama ?

Reklama w Google Maps  jest wysoko rekomendowana przez naszą firmę. Jest to jedna z najtańszych form reklamy oraz lepsza widoczność dla potencjalnego klienta. Jest ona idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców lokalnych. Nie ma takiej możliwości, aby reklama, która nie dotyczy lokalnego rynku, została wyświetlona.