fbpx


Reklama w Google Maps

Reklama w Google Maps to rodzaj reklam Google AdWords, który gwarantuje wyświetlanie się tekstów reklamowych firmy w mapach Google – jako wyróżniony punkt na mapie i reklama tekstowa na pierwszym miejscu spisu firm.

Jak to wygląda?

reklama w google maps

Po lewej stronie znajduje się lista wyszukiwanych obiektów. Obiekty na samej górze listy (reklamowane) są najczęściej klikane przez użytkowników. Wyświetlone zostają kluczowe elementy tj. rating firmy, zakres usług, godziny otwarcia oraz zdjęcie. Dodatkowo firma zostaje oznaczona wyróżniającą się pinezką w innym kolorze, co pomaga w podwyższeniu swojej pozycji wśród konkurencji, na czym przecież nam najbardziej zależy!

Co gwarantuje obsługiwany przez nas rodzaj reklamy?

Dla kogo przeznaczona jest ta reklama ?

Reklama w Google Maps  jest wysoko rekomendowana przez naszą firmę. Jest to jedna z najtańszych form reklamy, która zapewnia lepszą widoczność firmy wśród potencjalnego klienta. Jest ona idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców lokalnych. Reklamy w Google Maps rywalizują tylko z firmami, które mają w okolicy wyszukiwanej lokalizacji swoją siedzibę. To gwarantuje mniejszą konkurencję z globalnymi firmami.

Poszukujesz profesjonalnych i efektywnych rozwiązań marketingowych oraz chcesz dotrzeć do większej liczby odbiorców? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty: Reklama w Google Maps.