fbpx


Reklama w Snapchat

Reklama w Snapchat

Snapchat to jedna z najpopularniejszych aplikacji Social Media, dzięki której użytkownicy mogą przesyłać sobie krótkie filmy video oraz zdjęcia, które mają ograniczony czas wyświetlania (po pewnym czasie ulegają skasowaniu). Dynamiczny rozwój Snapchat zapewnia możliwość wyświetlania reklam dla użytkowników. Do dyspozycji reklamodawców jest rozbudowany panel reklamowy i analityka skuteczności reklam.

Reklama w Snapchat

Reklama w Snapchat idealnie pasuje dla firm, które celują głównie w młodą grupę odbiorców ale i nie tylko, ponieważ zainteresowanie aplikacją wzrasta z dnia na dzień u wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych.

reklama w snapchat

Rodzaje reklam w Snapchat

Snapchat udostępnił także nowe narzędzie o nazwie Snap Publisher, umożliwiające tworzenie reklam w formacie wertykalnym przystosowanym do Snapchata. Bez względu czy dane video jest pionowe czy nie, narzędzie dostosowuje je do prawidłowego wyświetlania, dopasowanego do formatu Snapchata. Istnieje także opcja dodania różnego rodzaju efektów czy przejść. Pozwala to na przygotowanie efektywnej formy reklamy.

Poszukujesz profesjonalnych i efektywnych rozwiązań marketingowych oraz chcesz dotrzeć do większej liczby odbiorców? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty: Reklama w Snapchat.