telefon | emedia sp. z o.o.

emedia sp. z o.o.

Agencja interaktywna Warszawa

Ico Gps

Nowogrodzka 31
00-511 Warszawa

Znajdź nas w Warszawie

Agencja interaktywna w Warszawie

Nasza agencja interaktywna realizuje działania z zakresu reklamy internetowej. Tworzymy systemy internetowe takie jak strony www oraz sklepy internetowe. Usługę tę realizujemy zgodnie z najnowszymi trendami UX i UI. Specjalizujemy się w efektywnym marketingu internetowy, w którym wykorzystujemy reklamy w Google Ads (dawniej adwords) i Facebook Ads. Dbamy także o optymalizację i pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google.


Dlaczego agencja interaktywna emedia w Warszawie?


W 2012 roku emedia rozpoczęła swoją działalność. Przez te lata nawiązaliśmy wiele współpracy z klientami, których siedziby mieszczą się w Warszawie i na terenie całej Polski. Jesteśmy dumnymi posiadaczami statusu Google Partner, dlatego nasza agencja interaktywna wyróżnia się na tle innych agencji z Warszawy bardzo wysoką jakością usług reklamowych, które świadczymy.


Skontaktuj się

członkowie zespołu emedia specjaliści ds. marketingu

Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi?

Działamy z pasją! Dla nas marketing nie jest tylko pracą, ale istotną częścią naszego życia z którą mamy kontakt na co dzień. Dlatego wiemy jak ważne jest, by był skuteczny.


We współpracy z naszymi partnerami biznesowymi stawiamy na profesjonalność, poufność i bezpieczeństwo. Nasz zespół złożony jest ze specjalistów z różnych dziedzin, ponieważ wiemy, że skuteczna agencja interaktywna, to wyspecjalizowana agencja interaktywna. Warszawa to miasto w którym znajduje się wiele firm, dlatego wybierz agencję interaktywną, która działa lokalnie, ale myśli globalnie. Możesz nam zaufać wiele firm z całej Polski.


Dlaczego warto zaufać agencji interaktywnej?

Jeżeli zależy Państwu na efektywnych działaniach reklamowych w Internecie, zwiększeniu liczby Klientów i zysków, rozpoznawalności marki to agencja interaktywna ma dużą przewagę nad samodzielnym specjalistą:

 • mamy dostęp do zaawansowanych często płatnych narzędzi do tworzenia, monitorowania, których wykupienie na rzecz jednej firmy byłoby nieopłacalne
 • posiadamy wiedzę i doświadczenie, cały czas wspólnie się szkolimy i wspieramy w pracy przy wielu firmach, niekiedy mających podobne wyzwania
 • tworzymy jeden zgrany zespół specjalistów – w przypadku choroby lub niedostępności, zawsze jest ktoś kto będzie prowadził działania dalej
 • mamy ogromne doświadczenie i specjalizujemy się. Nasze procesy reklamowe są podzielone na małe wycinki umiejętności. Tylko po to, aby każdy był ekspertem w swojej dziedzinie.
 • dzielimy się wiedzą – prowadzimy spotkania i wzajemnie w gronie wielu osób dyskutujemy nad strategiami dla firm, które obsługujemy. Każda prowadzona przez nas kampania reklamowa jest oceniana przez pryzmat kilku specjalistów od marketingu.


Wspieramy naszych partnerów biznesowych w efektywnych działaniach reklamowych w internecie, zwiększeniu ich liczby klientów i zysków, oraz budowaniu wizerunku marki. 


Zdecydowaną przewagą jaką ma agencja interaktywna nad samodzielnym specjalistą jest:

 • posiadanie zespołu ludzi wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach: Google Ads, Facebook Ads, Web development, SEO, Social Media
 • dostęp do wielu płatnych narzędzi, umożliwiających kompleksową obsługę partnerów biznesowych
 • rozległa wiedza, którą wymieniają się ze sobą nasi specjaliści
 • jesteśmy na bieżąco z trendami i aktualnymi nowościami w branży, ponieważ każdy członek zespołu jest pasjonatem swojej specjalizacji
 • szerokie spektrum oceny – niektóre działania opiniowane są nawet przez kilku specjalistów, by wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy
 • większa suma doświadczeń i umiejętności pozwala nam lepiej dostosować strategię i wdrożyć działania, by spełnić Twoje oczekiwania


Konwersja – cel numer jeden!

Kampanie i reklamy internetowe, które realizujemy są monitorowane pod kątem wspólnie ustalonych celów. Stawiamy na konwersję, dlatego dbamy o to, aby realizowane przez nas działania maksymalizowały ten współczynnik!

Raporty które tworzymy na podstawie wyników kampanii reklamowych, audytów SEO lub audytów UX, zawierają interpretację i propozycje zmian. Zawarte w nich sugestie sporządzane są przez naszych specjalistów.


Zapraszamy do współpracy

Emedia agencja interaktywna Warszawa zaprasza do współpracy. Zobacz jak skutecznym narzędziem w pozyskiwaniu nowych klientów i maksymalizacji zysków, jest marketing internetowy. Sięgnijmy po sukces razem i wspólnie cieszmy się z osiągniętych celów.


RABAT 20% dla firm z Warszawy! 

Rozwiń z nami swój biznes on-line

Zapytaj o bezpłatną wycenę.

zacznijmy współpracę